    RE SL001B-12V
  • Доступно:
    Є в наявності
  • рідини, Що Перекачуються:
    Дизельне паливо
  • Країна виробник:
    Польща
  • Гарантія:
    12 місяців
  • Продуктивність, л/хв:
    50
  • Напруга, В:
    12
  • Потужність, Вт:
    160
4 304грн
Є в наявності
Мы в Instagram: Instagram
Є комплектом, що складається з насоса Rewolt SL001, механічного паливороздавального пістолета SL005, та комплекту шлангів діаметром 1" для організації перекачування палива в різних умовах.
Опис, переваги:
  • Вбудований перепускний клапан та фільтр легко доступні для очищення.
  • Підходить тільки для дизельного палива та гасу, але не для бензину чи розчинників.
Технічні характеристики
  • Потужність – 175 Вт
  • Напруга – 12 В