- Артикул:VS0640-220
- Доступно:Є в наявності20
- рідини, Що Перекачуються:AdBlue
- Країна виробник:Тайвань
- Гарантія:18 місяців
- Продуктивність, л/хв:40
- Напруга, В:220
Насос перекачування AdBlue 40л/хв 220В (VS0640-220)
Робочий цикл: 30 хвилин вкл./ 30 хвилин вимк., вбудований тепловий захисний насос на вході та виході з ¾”(19 мм)
Шланги Barbs, доступні на вибір 115 В змінного струму, 220 В змінного струму або 12 В постійного струму змочувані компоненти поліпропілен, EPDM, Viton
Рекомендується використовувати DEF, adblue, сечовину, воду, антифриз, миючі засоби та ін.
Поки що не було запитань.
FAQ
Гарантія на Насос перекачування AdBlue 40л/хв 220В (VS0640-220) становить 18 місяців з моменту покупки.