    RE SLH16-PVC
  • Доступно:
    Є в наявності
  • рідини, Що Перекачуються:
    Дизельне паливо; Бензин; Гас; Масло; AdBlue; Вода
  • Країна виробник:
    Україна
  • Гарантія:
    12 місяців
55грн
Є в наявності
Мы в Instagram: Instagram
Внутрішній діаметр – 16мм
Зовнішній діаметр – 19 мм.
Застосовність - для всіх типів помпових насосів Rewolt SL016B
Ціна за 1 м.п.
Поки що не було запитань.
Рекомендовані товари
Ви дивилися
Штуцер D=25мм різьблення 1" SH25-1