- Артикул:RE SL002C-220V
- Доступно:Є в наявності111
- рідини, Що Перекачуються:Дизельне паливо
- Країна виробник:Польща
- Гарантія:12 місяців
- Продуктивність, л/хв:50
- Напруга, В:220
- Потужність, Вт:180
Технічні характеристики:
- Потужність – 550 Вт
- Напруга - 220V
- Продуктивність – 50 л/хв
- Висота всмоктування – 3м
- Максимальна висота всмоктування – 6м
- Максимальна довжина подачі палива – 20м.
Комплектація
- Помповий насос для перекачування дизеля RE SL002-220V
- Паливороздавальний пістолет із цифровим лічильником RE SL006P
- Шланг для подачі палива до насоса – 2м.
- Фільтр грубого очищення дизельного палива
- Металева платформа для фіксації насосу
- Болти + гайки 2 штуки
- Насоси.
- Пістолет із лічильником пального.
- Шланг для перекачування палива.
Поки що не було запитань.
FAQ
Гарантія на Установка для перекачування дизеля (насос, паливний пістолет з лічильником, шланги) REWOLT RE SL002C-220V 50л/хв 220В становить 12 місяців з моменту покупки.