    VS0262-220
  • Доступно:
    Нет в наличии
  • рідини, Що Перекачуються:
    Дизельне паливо
  • Продуктивність, л/хв:
    60
  • Напруга, В:
    220
23 490грн
Нет в наличии
Мы в Instagram: Instagram
Колонка заправна VSO переднабір 60 л/хв VS0262-220
ТРК призначена для заправки автомобільного транспорту та техніки дизельним паливом.
Комплектація:
  • Металевий корпус, в який вмонтовано насос, дозатор та лічильник.
  • Електронний лічильник з функцією переднабору дози та пам'яттю останніх десяти заправок.
  • Приймальний рукав 2 метри
  • Напірний рукав 4 метри
  • Автоматичний паливороздавальний кран
Технічні характеристики:
  • Напруга підключення: 220 В
  • Витрата: до 60 л/хв
  • Потужність: 550 Вт
  • Точність показань лічильника: ±0,5%
  • Розмір: 380*340*450 мм