    VS0280-220
  • Доступно:
    Нет в наличии
  • Особливості:
    Висока продуктивність
  • рідини, Що Перекачуються:
    Дизельне паливо; Гас
  • Продуктивність, л/хв:
    80
  • Напруга, В:
    220
15 465грн
Нет в наличии
Мы в Instagram: Instagram
Комплект перекачування ДТ VSO 80л/хв 220В (VS0280-220)
особливості:
Виготовлений із надміцного металу, що робить його довговічним.
Комплект включає приймальний шланг і шлаг подачі.
Характеристики:
  • Напруга: 220 В 60 Гц
  • Потужність: 550 Вт
  • Довжина шлангу, що всмоктує: 2 м
  • Довжина шланга, що подає: 4 м
  • Одиниця виміру: літр
  • Лічильник сумарний підсумок: 8 цифр
  • Дозволені рідини: дизельне паливо, гас.
Вміст комплекту:
  • Електричний насос для перекачування палива 80 л/хв, 220 В
  • Механічний лічильник витрати пального
  • Автоматичний паливороздавальний кран
  • Гумовий шланг подачі палива
  • Прозорий всмоктувальний шланг
Примітка:
Цей насос не можна використовувати для бензину.
Ви дивилися
Насос для перекачування палива Piusi Panther 12 V
Артикул:PI_F0034000B
Наявність:Є в наявності
FAQ
Гарантія на Комплект перекачування ДТ VSO 80л/хв 220В (VS0280-220) становить 18 місяців з моменту покупки.