    VS1201-024
  • Доступно:
    Є в наявності
  • Особливості:
    На базі єврокубу
  • рідини, Що Перекачуються:
    Дизельне паливо; Гас
  • Країна виробник:
    Тайвань
  • Гарантія:
    18 місяців
  • Продуктивність, л/хв:
    50
  • Напруга, В:
    24
  • Об'єм паливної ємності, л:
    1000
16073грн
Є в наявності
Мы в Instagram: Instagram
Міні АЗС на базі єврокубу VSO 12В (VS1201-012) - призначена для зберігання та заправки дизельним паливом різної техніки: автомобілів, тракторів, комбайнів, будівельних машин тощо.
У базову комплектацію входить:
  • Насос для перекачування палива продуктивністю 50 л/хв та живленням 12В
  • Механічним лічильник з двома циферблатами (миттєва витрата та загальний). Точність виміру +/-1%
  • Автоматичний паливороздавальний пістолет.
  • Роздатковий шланг 4м
Додатково може бути укомплектований:
  • Насос з більшою продуктивністю, до 80 літрів в хвилину.
  • Цифровим лічильником з високою точністю вимірювання +/-0,5%
  • Фільтр тонкого очищення.
Ціна вказана за базову комплектацію.
Поки що не було запитань.
Рекомендовані товари
Ви дивилися
Насос для перекачування палива Piusi Bipump 24 V
Артикул:PI_F00363B0A
Наявність:Є в наявності
FAQ
Гарантія на Міні АЗС на базі єврокубу VSO 24В (VS1201-024) становить 18 місяців з моменту покупки.