    VS1350-220
  • Доступно:
    Нет в наличии
  • рідини, Що Перекачуються:
    Дизельне паливо; Бензин
  • Країна виробник:
    Польща
  • Гарантія:
    12 місяців
23 888грн
Нет в наличии
Мы в Instagram: Instagram
Заправна станція VSO 50л/хв 220В ATEX
Атестована якість ATEX
ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Насос: 230V AC
  • Продуктивність насоса: до 50 л/хв.
  • Тип лічильника: механічний
  • Сполуки: 1''
  • Довжина рукава: 4 метри
  • Фільтр: Лінійний фільтр грубої очистки
  • Пістолет: Автоматичний VS0711-34
  • Розмір упакування: 400x400x390 мм
  • Вага: 12 кг
  • Робочий діапазон лічильника: 20-120л/хв
Поки що не було запитань.
Ви дивилися
Комплект для перекачування дизельного палива Piusi BOX 12V BASIC
Артикул:PI_F0023100A
Наявність:Є в наявності
FAQ
Гарантія на Установка для перекачування бензину VSO EX-Proof 220В 50 л/хв (VS1350-220) становить 12 місяців з моменту покупки.