- Артикул:RE SL002-220V
- Доступно:Нет в наличии0
- Особливості:Висока продуктивність
- рідини, Що Перекачуються:Дизельне паливо
- Країна виробник:Польща
- Гарантія:12 місяців
- Продуктивність, л/хв:50
- Напруга, В:220
- Потужність, Вт:180
Насос паливоперекачуючий REWOLT 220В 50 л/хв.
Самовсмоктувальний насос для перекачування палива є ідеальним рішенням для швидкої та зручної заправки дизельним паливом автомобілів, тракторів, комбайнів, будівельної техніки тощо. Лопатевий насос оснащений двопозиційним перемикачем та внутрішнім перепускним клапаном. Він може перекачувати паливо зі швидкістю до 50 л/хв, оснащений двигуном потужністю 200Вт зі швидкістю обертання 3600 об/хв.
Технічні дані:
- Напруга живлення: 220 В
- Потужність: 200 Вт
- Висота підйому: 10 м
У комплект входить:
- 2 латунні наконечники під шланг 1"
- зовнішній фільтр грубої очистки
Поки що не було запитань.
FAQ
Гарантія на Насос паливоперекачуючий REWOLT 220В (RE SL002-220V) становить 12 місяців з моменту покупки.