    RE SL002-220V
  • Доступно:
    Нет в наличии
  • Особливості:
    Висока продуктивність
  • Продуктивність, л/хв:
    50
  • Напруга, В:
    220
  • Потужність, Вт:
    180
2 558грн
Нет в наличии
Мы в Instagram: Instagram
Насос паливоперекачуючий REWOLT 220В 50 л/хв.
Самовсмоктувальний насос для перекачування палива є ідеальним рішенням для швидкої та зручної заправки дизельним паливом автомобілів, тракторів, комбайнів, будівельної техніки тощо. Лопатевий насос оснащений двопозиційним перемикачем та внутрішнім перепускним клапаном. Він може перекачувати паливо зі швидкістю до 50 л/хв, оснащений двигуном потужністю 200Вт зі швидкістю обертання 3600 об/хв.
Технічні дані:
  • Напруга живлення: 220 В
  • Потужність: 200 Вт
  • Висота підйому: 10 м
У комплект входить:
  • 2 латунні наконечники під шланг 1"
  • зовнішній фільтр грубої очистки
Поки що не було запитань.
Рекомендовані товари
Ви дивилися
Кран роздатковий VSO автомат 1/2 (VS0711-12G)
Артикул:VS0711-12G
Наявність:Є в наявності
FAQ
Гарантія на Насос паливоперекачуючий REWOLT 220В (RE SL002-220V) становить 12 місяців з моменту покупки.