    RE SL002-24V
  • Доступно:
    Є в наявності
  • Особливості:
    Висока продуктивність
  • Продуктивність, л/хв:
    60
  • Напруга, В:
    24
  • Потужність, Вт:
    300
2 597грн
Є в наявності
Мы в Instagram: Instagram
Насос паливоперекачуючий REWOLT 24В 60 л/хв SL-002-24V
  • Корпус чавунного насоса покритий антикорозійною фарбою.
  • Щітковий двигун постійного струму із постійним магнітом статора.
  • Лопатевий насос зі сталевим ротором та ацеталевою смолою.
  • Потужний, надійний та економічний, доступний із джерелом постійного струму 12 В або 24 В.
  • Ступінь захисту двигуна: IP55
  • Робочий цикл: уривчасте обслуговування з 30-хвилинним інтервалом.
  • Використання: дизель, гас. Не можна використовувати бензин.
    Технічні характеристики
    • Потужність 300Вт
    • Напруга 24В
    • Продуктивність 60л/хв
    Поки що не було запитань.
    Рекомендовані товари
    Ви дивилися
    Міні АЗС REWOLT єврокуб 24В (RE SL012-24V)
    Артикул:RE SL012-24V
    Наявність:Є в наявності
    FAQ
    Гарантія на Насос паливоперекачуючий REWOLT 24В (RE SL002-24V) становить 12 місяців з моменту покупки.