- Артикул:RE SL002-24V
- Доступно:Є в наявності75
- Особливості:Висока продуктивність
- рідини, Що Перекачуються:Дизельне паливо
- Країна виробник:Польща
- Гарантія:12 місяців
- Продуктивність, л/хв:60
- Напруга, В:24
- Потужність, Вт:300
Насос паливоперекачуючий REWOLT 24В 60 л/хв SL-002-24V
- Корпус чавунного насоса покритий антикорозійною фарбою.
- Щітковий двигун постійного струму із постійним магнітом статора.
- Лопатевий насос зі сталевим ротором та ацеталевою смолою.
- Потужний, надійний та економічний, доступний із джерелом постійного струму 12 В або 24 В.
- Ступінь захисту двигуна: IP55
- Робочий цикл: уривчасте обслуговування з 30-хвилинним інтервалом.
- Використання: дизель, гас. Не можна використовувати бензин.
Технічні характеристики
- Потужність 300Вт
- Напруга 24В
- Продуктивність 60л/хв
Поки що не було запитань.
FAQ
Гарантія на Насос паливоперекачуючий REWOLT 24В (RE SL002-24V) становить 12 місяців з моменту покупки.