- Артикул:RE SL002-12V
- Доступно:Є в наявності24
- Особливості:Висока продуктивність
- рідини, Що Перекачуються:Дизельне паливо
- Країна виробник:Польща
- Гарантія:12 місяців
- Продуктивність, л/хв:60
- Напруга, В:12
- Потужність, Вт:300
Насос паливоперекачуючий REWOLT 12В 60 л/хв SL002-12V
- Корпус чавунного насоса покритий антикорозійною фарбою.
- Щітковий двигун постійного струму із постійним магнітом статора.
- Лопатевий насос зі сталевим ротором та ацеталевою смолою.
- Потужний, надійний та економічний, доступний із джерелом постійного струму 12 В або 24 В.
- Ступінь захисту двигуна: IP55
- Робочий цикл: уривчасте обслуговування з 30-хвилинним інтервалом.
- Використання: дизель, гас.
Технічні характеристики:
- Потужність 300Вт
- Напруга 12В
- Продуктивність 60л/хв
- Вхід/вихід 1"
Поки що не було запитань.
FAQ
Гарантія на Насос паливоперекачуючий REWOLT 12В (RE SL002-12V) становить 12 місяців з моменту покупки.