    VS0180-012
  • Доступно:
    Нет в наличии
  • Особливості:
    Висока продуктивність
  • рідини, Що Перекачуються:
    Дизельне паливо; Гас
  • Країна виробник:
    Тайвань
  • Гарантія:
    18 місяців
  • Продуктивність, л/хв:
    80
  • Напруга, В:
    12
6 354грн
Нет в наличии
Мы в Instagram: Instagram
Насос перекачування ДТ VSO 80л/хв 12В (VS0180-012)
Висока продуктивність у польових умовах. Завдяки мідним проводам, двигун преміум-класу потужністю 250 Вт має значно покращені характеристики і здатний перекачувати паливо зі швидкістю до 80 літрів на хвилину. При цьому насос не вимагає підключення до мережі 220 вольт. Для довгої та успішної роботи достатньо автомобільного акумулятора 12 В.
Чавунна крильчатка та мідна обмотка електродвигуна для тривалого терміну служби.
Технічні характеристики:
  • Продуктивність – 80 л/хв
  • Напруга мережі – 12 В
  • Клас захисту від вологи - IP 55
  • Цикл безперервної роботи – до 40 хвилин
  • Подача – 20 м
  • Перепускний клапан - Так
  • Впускний отвір - 1' BSP (штуцер під шланг 38 мм)
  • Випускний отвір - 1' BSP (штуцер під шланг 25 мм)
  • Дозволені рідини - Дизель
  • Заборонені рідини - Газ, алкоголь, вода, бензин, гас
  • Вага – 19 кг
Поки що не було запитань.
Рекомендовані товари
Ви дивилися
Тримач фільтра VSO 80л/хв (VS0902-01H)
Артикул:VS0902-01H
Наявність:Є в наявності
Насос ручний AdBlue, бензин VSO 25л/хв (VS0525-000)
Артикул:VS0525-000
Наявність:Є в наявності
FAQ
Гарантія на Насос перекачування ДТ VSO 80л/хв 12В (VS0180-012) становить 18 місяців з моменту покупки.