    VS0282-220
  • Доступно:
    Нет в наличии
  • рідини, Що Перекачуються:
    Дизельне паливо
  • Продуктивність, л/хв:
    80
  • Напруга, В:
    220
35 987грн
Нет в наличии
Мы в Instagram: Instagram
Колонка заправна VSO переднабір 80 л/хв 220В VS0282-220
ТРК призначена для заправки автомобільного транспорту та техніки дизельним паливом.
Комплектація:
  • Металевий корпус, в який вмонтовано насос, дозатор та лічильник.
  • Електронний лічильник з функцією переднабору дози та пам'яттю останніх десяти заправок.
  • Приймальний рукав 2 метри
  • Напірний рукав 6 метрів
  • Автоматичний паливороздавальний кран
Технічні характеристики:
  • Напруга підключення: 220 В
  • Витрата: до 80 л/хв
  • Потужність: 550 Вт
  • Точність показань лічильника : ± 0,5%
  • Розмір: 380*340*550 мм
  • Напірний шланг: 6 м
  • Шланг для подачі : 2 м
Додаткова комплектація: фільтр тонкого очищення палива (на малюнку).
Ви дивилися
Колонка паливороздавальна Piusi CUBE 70 MC IB-PIUSI 220В
Немає в наявності
Артикул:PI_F0059400C
Наявність:Нет в наличии
FAQ
Гарантія на Колонка заправна VSO переднабір 80 л/хв 220В VS0282-220 становить 18 місяців з моменту покупки.