Комплект для заправки AdBlue 220В VSO (VS1640-220)
- Виробник:
- Модель:445-04
- Артикул:VS1640-220
- Доступно:Є в наявності15
- рідини, Що Перекачуються:AdBlue; Спирт; Органічні кислоти
- Країна виробник:Тайвань
- Гарантія:12 місяців
- Продуктивність, л/хв:50
- Напруга, В:220
Опис товару
Комплект для заправки (насос, лічильник, пістолет, шланги) Ad B lue 230В. Призначений для перекачування рідин з низькою в'язкістю, таких як: рідина, що омиває, рідина для радіаторів, AdBlue, нафтохімічні продукти, гліколь, спирт, миючі засоби, вода, масло, дизельне паливо, органічні кислоти.
Характеристика продукту
- насос для AdBlue 330W 230V
- продуктивність до 50 л/хв
- з єднання 1" BSP (Для шлангу 19 мм)
- перемикач ВКЛ/ВИМК
- в комплект входять всмоктувальний та нагнітальний шланги, ручний пістолет та приладдя.
Технічні дані
- Напруга живлення: 230 В/50 Гц
- Номінальна потужність: 330 Вт
- Максимальний тиск: 3 бар
Вміст комплекту
- насос adblue 330 Вт
- витратомір
- ручний пістолет
- гумовий зливний шланг 4 м
- армований всмоктувальний шланг із ПВХ 2м
- Зворотній клапан
- штуцери, затискачі
Поки що не було запитань.
FAQ
Гарантія на Комплект для заправки AdBlue 220В VSO (VS1640-220) становить 12 місяців з моменту покупки.