Комплект для заправки AdBlue 220В VSO (VS1640-220)
  • Рейтинг:
  • Виробник:
  • Модель:
    445-04
  • Артикул:
    VS1640-220
  • Доступно:
    Є в наявності
  • рідини, Що Перекачуються:
    AdBlue; Спирт; Органічні кислоти
  • Країна виробник:
    Тайвань
  • Гарантія:
    12 місяців
  • Продуктивність, л/хв:
    50
  • Напруга, В:
    220
16 148грн
Є в наявності
Мы в Instagram: Instagram
Опис товару
Комплект для заправки (насос, лічильник, пістолет, шланги) Ad B lue 230В. Призначений для перекачування рідин з низькою в'язкістю, таких як: рідина, що омиває, рідина для радіаторів, AdBlue, нафтохімічні продукти, гліколь, спирт, миючі засоби, вода, масло, дизельне паливо, органічні кислоти.
Характеристика продукту
  • насос для AdBlue 330W 230V
  • продуктивність до 50 л/хв
  • з єднання 1" BSP (Для шлангу 19 мм)
  • перемикач ВКЛ/ВИМК
  • в комплект входять всмоктувальний та нагнітальний шланги, ручний пістолет та приладдя.
Технічні дані
  • Напруга живлення: 230 В/50 Гц
  • Номінальна потужність: 330 Вт
  • Максимальний тиск: 3 бар
Вміст комплекту
  • насос adblue 330 Вт
  • витратомір
  • ручний пістолет
  • гумовий зливний шланг 4 м
  • армований всмоктувальний шланг із ПВХ 2м
  • Зворотній клапан
  • штуцери, затискачі
Поки що не було запитань.
Ви дивилися
Насос ДП Parther 72, 230 V, 72 л/хв Piusi
Артикул:PI_.000732001
Наявність:Є в наявності
FAQ
Гарантія на Комплект для заправки AdBlue 220В VSO (VS1640-220) становить 12 місяців з моменту покупки.