    VS0261-220
  • Доступно:
    Є в наявності
  • Особливості:
    Антивандальний корпус
  • рідини, Що Перекачуються:
    Дизельне паливо; Гас
  • Продуктивність, л/хв:
    60
  • Напруга, В:
    220
13 743грн
Є в наявності
Мы в Instagram: Instagram
Колонка для заправки ДП VSO 60л/хв 220В закритий корпус (VS0261-220) призначена для заправки дизельним паливом різної техніки. Якщо вам потрібно заправити свій автомобіль, генератор, сільськогосподарську техніку чи інше обладнання, що працює на паливі, цей комплект для Вас. Він може працювати з дизельним паливом, гасом. Не призначений для перекачування бензину. З максимальною витратою в 60 літрів за хвилину закачування палива не тільки легке, а й швидке!
Характеристики:
  • Витрата: 60 л/хв
  • Напруга: 200 В
  • Потужність: 550 Вт
  • Максимальний робочий тиск: 3 бар
  • Довжина всмоктування: 5 м
  • Довжина впускного шланга: 2 м
  • Довжина випускного шлангу: 4 м
  • Матеріал корпусу насоса: чавун
  • Механічний лічильник-витратомір:
  • 4-значний витратомір 0-9999 (скидається).
  • Приєднувальні розміри шланга вхід/вихід: 1"/1"
Лічильник механічний:
  • Одиниці виміру: літр
  • Максимальний робочий тиск: 3,5 бар
  • Точність свідчень: +/- 1%
  • Проміжний підсумок: 4 цифри
  • Сумарний підсумок: 8 цифр
Пакет включає:
  • Електричний паливоперекачувальний насос
  • Автоматичний заправний пістолет
  • Шланг гумовий.
  • Прозорий всмоктувальний шланг
  • Механічний лічильник витрати пального
Увага! Цей насос призначений для заправки дизельним паливом, гасом. НЕ призначено для бензину.
Ви дивилися
Міні АЗС з ємністю 25 т. Вживана відновлена до нового стану VSO VS1225
Немає в наявності
FAQ
Гарантія на Колонка для заправки ДП VSO 60л/хв 220В закритий корпус (VS0261-220) становить 18 місяців з моменту покупки.