    VS0640-220
  • Доступно:
    Є в наявності
  • рідини, Що Перекачуються:
    AdBlue
  • Продуктивність, л/хв:
    40
  • Напруга, В:
    220
8 218грн
Є в наявності
Мы в Instagram: Instagram
Насос перекачування AdBlue 40л/хв 220В (VS0640-220)
Робочий цикл: 30 хвилин вкл./ 30 хвилин вимк., вбудований тепловий захисний насос на вході та виході з ¾”(19 мм)
Шланги Barbs, доступні на вибір 115 В змінного струму, 220 В змінного струму або 12 В постійного струму змочувані компоненти поліпропілен, EPDM, Viton
Рекомендується використовувати DEF, adblue, сечовину, воду, антифриз, миючі засоби та ін.
Ви дивилися
Насос перекачування ДТ VSO 80л/хв 12В (VS0180-012)
Немає в наявності
Артикул:VS0180-012
Наявність:Нет в наличии
Насос перекачування бензину VSO 50л/хв 12В (VS0350-012)
Немає в наявності
Артикул:VS0350-012
Наявність:Нет в наличии
FAQ
Гарантія на Насос перекачування AdBlue 40л/хв 220В (VS0640-220) становить 18 місяців з моменту покупки.