- Артикул:VS0261-220
- Доступно:Є в наявності10
- Особливості:Антивандальний корпус
- рідини, Що Перекачуються:Дизельне паливо; Гас
- Країна виробник:Тайвань
- Гарантія:18 місяців
- Продуктивність, л/хв:60
- Напруга, В:220
Колонка для заправки ДП VSO 60л/хв 220В закритий корпус (VS0261-220) призначена для заправки дизельним паливом різної техніки. Якщо вам потрібно заправити свій автомобіль, генератор, сільськогосподарську техніку чи інше обладнання, що працює на паливі, цей комплект для Вас. Він може працювати з дизельним паливом, гасом. Не призначений для перекачування бензину. З максимальною витратою в 60 літрів за хвилину закачування палива не тільки легке, а й швидке!
Характеристики:
- Витрата: 60 л/хв
- Напруга: 200 В
- Потужність: 550 Вт
- Максимальний робочий тиск: 3 бар
- Довжина всмоктування: 5 м
- Довжина впускного шланга: 2 м
- Довжина випускного шлангу: 4 м
- Матеріал корпусу насоса: чавун
- Механічний лічильник-витратомір:
- 4-значний витратомір 0-9999 (скидається).
- 8-значна сумарна витрата: 0-99999999 (не скидається).
- Приєднувальні розміри шланга вхід/вихід: 1"/1"
Лічильник механічний:
- Одиниці виміру: літр
- Максимальний робочий тиск: 3,5 бар
- Точність свідчень: +/- 1%