    VS0261-220
  • Доступно:
    Є в наявності
  • Особливості:
    Антивандальний корпус
  • рідини, Що Перекачуються:
    Дизельне паливо; Гас
  • Країна виробник:
    Тайвань
  • Гарантія:
    18 місяців
  • Продуктивність, л/хв:
    60
  • Напруга, В:
    220
13 743грн
Є в наявності
Мы в Instagram: Instagram
Колонка для заправки ДП VSO 60л/хв 220В закритий корпус (VS0261-220) призначена для заправки дизельним паливом різної техніки. Якщо вам потрібно заправити свій автомобіль, генератор, сільськогосподарську техніку чи інше обладнання, що працює на паливі, цей комплект для Вас. Він може працювати з дизельним паливом, гасом. Не призначений для перекачування бензину. З максимальною витратою в 60 літрів за хвилину закачування палива не тільки легке, а й швидке!
Характеристики:
  • Витрата: 60 л/хв
  • Напруга: 200 В
  • Потужність: 550 Вт
  • Максимальний робочий тиск: 3 бар
  • Довжина всмоктування: 5 м
  • Довжина впускного шланга: 2 м
  • Довжина випускного шлангу: 4 м
  • Матеріал корпусу насоса: чавун
  • Механічний лічильник-витратомір:
  • 4-значний витратомір 0-9999 (скидається).
  • Приєднувальні розміри шланга вхід/вихід: 1"/1"
Лічильник механічний:
  • Одиниці виміру: літр
  • Максимальний робочий тиск: 3,5 бар
  • Точність свідчень: +/- 1%
  • Проміжний підсумок: 4 цифри
  • Сумарний підсумок: 8 цифр
Пакет включає:
  • Електричний паливоперекачувальний насос
  • Автоматичний заправний пістолет
  • Шланг гумовий.
  • Прозорий всмоктувальний шланг
  • Механічний лічильник витрати пального
Увага! Цей насос призначений для заправки дизельним паливом, гасом. НЕ призначено для бензину.
Поки що не було запитань.
Рекомендовані товари
Ви дивилися
Комплект перекачування ДТ (насос, кран, шланги) VSO 50л/хв 24В (VS0245-024)
Артикул:VS0245-024
Наявність:Є в наявності
FAQ
Гарантія на Колонка для заправки ДП VSO 60л/хв 220В закритий корпус (VS0261-220) становить 18 місяців з моменту покупки.