    VS0640-220
  • Доступно:
    Є в наявності
  • рідини, Що Перекачуються:
    AdBlue
  • Країна виробник:
    Тайвань
  • Гарантія:
    18 місяців
  • Продуктивність, л/хв:
    40
  • Напруга, В:
    220
8 218грн
Є в наявності
Мы в Instagram: Instagram
Насос перекачування AdBlue 40л/хв 220В (VS0640-220)
Робочий цикл: 30 хвилин вкл./ 30 хвилин вимк., вбудований тепловий захисний насос на вході та виході з ¾”(19 мм)
Шланги Barbs, доступні на вибір 115 В змінного струму, 220 В змінного струму або 12 В постійного струму змочувані компоненти поліпропілен, EPDM, Viton
Рекомендується використовувати DEF, adblue, сечовину, воду, антифриз, миючі засоби та ін.
Поки що не було запитань.
Рекомендовані товари
Ви дивилися
Лічильник електронний для ДП масел Gespasa MGE-400 400 л/хв
Артикул:GS_32592
Наявність:Є в наявності
Насос для перекачування AdBlue Piusi Suzzara Blue DC 12V
Артикул:PI_F00204080
Наявність:Є в наявності
FAQ
Гарантія на Насос перекачування AdBlue 40л/хв 220В (VS0640-220) становить 18 місяців з моменту покупки.