    VS0711-34Y
  • Доступно:
    Є в наявності
  • рідини, Що Перекачуються:
    Дизельне паливо; Бензин; Гас
  • Продуктивність, л/хв:
    70
1 525грн
Є в наявності
Мы в Instagram: Instagram
Кран роздатковий VSO автомат 3/4 (VS0711-34Y)
Широко використовується більшість ситуацій. З розміром впускного штуцера 3,4” і носика, що подає 24 мм, цей паливороздавальний пістолет може використовуватися для більшості заправних установок. Він може надавати всі види послуг із заправки автомобільного транспорту, сільськогосподарської або будівельної техніки різними видами палива: такими як бензин, дизельне паливо, гас, біодизельне паливо.
Колір ПВХ кожуха жовтий.
Ви дивилися
Міні АЗС на базі єврокубу VSO 12В (VS1201-012)
Артикул:VS1201-012
Наявність:Є в наявності
Насос для AdBlue Gespasa CGI-50 62 л/хв 230В